Oferta

Salon Urody Drausal

Już od kilkunastu lat Salon Urody Drausal znajduje się w centrum uwagi branży kosmetycznej oraz osób poszukujących zabiegów kosmetycznych wyróżniającej jakości. Ukoronowaniem starań o najwyższy poziom pielęgnacji było przyznanie nam w 2011 nagrody „Super Salon” branżowego magazynu „Salon i Elegancja”. W tym samym roku otrzymaliśmy też Brylantową Gwiazdę — tym cenniejszą, że przyznawaną przez klientów. Ich ocena zawsze była dla nas najważniejsza.

Zwyciężamy w rywalizacji z tysiącami gabinetów w całej Polsce — dla Ciebie. Każde nasze działanie nastawione jest na trwałą korzyść dla klientek i klientów tak, abyśmy wspólnie mogli cieszyć się z kolejnych wyróżnień. Nasze sukcesy są przecież wspólne. Stale rozszerzamy ofertę. Dziś, w Salonie Urody Drausal możesz zadbać o niemal każdy szczegół swej urody.

Ta przewaga to efekt wytrwałej pracy. Każdego roku poznajemy nowe technologie i szkolimy się w Polsce i zagranicą. Regularnie gościmy m.in. w europejskiej centrali szkoleniowej renomowanej firmy Babor® w Aachen oraz polskim oddziale we Wrocławiu. Dzięki zdobytej wiedzy i praktyce możemy stale pozytywnie zaskakiwać nasze klientki i klientów. Nieustannie śledzimy światowe trendy w poszukiwaniu innowacyjnych metod pielęgnacji anty-aging, wprowadzające te najskuteczniejsze. Do pielęgnacji wykorzytujemy nie tylko światowej klasy kosmetyki, ale także najnowocześniejszy sprzęt.