Makijaż Long-Time-Liner® Conture® jest stosowany na całym świecie od 1987 roku, w Polsce cieszy się obecnie ogromnym zainteresowaniem, zarówno w kontekście nadania perfekcyjnego kształtu brwiom, jak i konturom oczu czy ust.

Long-Time-Liner to niemiecka marka makijażu permanentnego, która kładzie szczególny nacisk na doskonalenie się i najwyższą jakość produktów. Dzięki tym staraniom dzisiaj może cieszyć się pozycją światowego lidera wśród metod makijażu permanentnego.

Aparat do makijażu permanentnego Long Time Liner to komfortowa, cicha i bezpieczna praca. Linergistka ma pełną kontrolę nad sprzętem, począwszy od prędkość igły, jej odległość od urządzenia, kończąc na ilości pobieranego barwnika. Aparat do makijażu permanentnego posiada system zintegrowanego przepływu barwników, dzięki któremu barwniki są bezpośrednio podawane do końcówki. Urządzenie do makijażu permanentnego Conture Liner Duo pozwala na zachowanie najwyższej higieny pracy, gwarantując komfort i bezpieczeństwo.

BRWI – PERFEKCYJNY KSZTAŁT

Kształt brwi definiuje cechy indywidualne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża emocje oraz określa wiek. Z biegiem lat następuje utrata włosków, mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania. Conture® Make-up to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą nadać charakterystycznego wyglądu swojej twarzy, aby każdego rana budzić się z perfekcyjnymi brwiami.

OCZY – DOSKONALE PODKREŚLONE ZA POMOCĄ KRESEK

Umiejętne podkreślenie oczu za pomocą naturalnie wyglądającej kreski na górnej i/lub dolnej linii rzęs sprawia, że spojrzenie staje się głębsze, a rzęsy wydają się być gęstsze. Makijaż permanentny oczu Conture® Make-up to także idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas podczas nakładania makijażu.

USTA – OLŚNIEWAJĄCA BARWA

Marzenie każdej kobiety to usta wyglądające soczyście i ponętnie. Korzystając z zabiegu koloryzacji ust wykonanego przez linergistkę LONG-TIME-LINER® mamy gwarancję, że usta będą wyglądały olśniewająco, a szminka będzie używana nie z konieczności, a jako stare przyzwyczajenie. Usta w kolorze z palety od naturalnych barw szminki po najmodniejsze odcienie, z pewnością dodadzą twarzy wspaniałego wyglądu, a odpowiedni kształt warg doda wyrazistości.

Przed i po

przed i po
przed i po
przed i po
przed i po
przed po