Nutrikosmetyki to sposób „pielęgnacji” nie tylko skóry, ale w ogóle całego organizmu od środka – poprzez odpowiednio dobraną suplementację. D-Lab oferuje nie tylko pojedyncze  preparaty, ale całe programy detoksykacyjne i oczyszczające, przeciwstarzeniowe, stymulujące odrastanie włosów, a także relaksujące i energizujące. Wszystkie produkty powstają w poszanowaniu środowiska, a ich skuteczność i bioprzyswajalność są potwierdzone badaniami. Znakiem rozpoznawczym D-Lab są suplementy w formie pysznych żelków dla dorosłych!

Marka D-Lab powstała w duchu holistycznego dbania o siebie i o jakość swojego życia oraz wyglądu. Starannie opracowane suplementy pomagają przywrócić równowagę w organizmie i spowalniają procesy starzenia. Twórczynią D-Lab jest Fleur Phelipeau, której rodzina prowadziła medyczne SPA w Vichy. – Woda Vichy uważana była za pierwszy nutrikosmetyk. W latach 80. reklamowana była jako „piękno, które pochodzi z wnętrza”.
Aby zapewnić formuły szanujące potrzeby ciała i środowiska, D-LAB wybiera do produkcji swoich suplementów wyłącznie nienapromieniowane, GMO-free, bez nanocząsteczek, bez konserwantów i nietestowane na zwierzętach składniki roślinne z francuskiego Green-Tech.