Pielęgnacja kosmetykami Valmont

Valmont to szwajcarski ekspert w dziedzinie kosmetyków przeciwstarzeniowych, w pielęgnacji koncentruje się na miejscach, które najszybciej zdradzają pierwsze oznaki upływającego czasu: twarzy, dekolcie, dłoniach i włosach.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań kosmetyki Valmont przeciwdziałają negatywnym wpływom takich czynników jak zaburzenia hormonalne (związana z ciążą bądź menopauzą) oraz różnego rodzaju schorzenia na kondycję i piękno skóry. Preparaty Valmont to kompleksowe kuracje przeznaczone dla osób, które pragną zachować zdrowy i piękny wygląd.

Podstawowymi składnikami preparatów Valmont są aktywne cząsteczki, kwasy: deoksyrybonukleinowy (DNA) oraz rybonukleinowy (RNA), a także źródlana woda pochodzenia lodowcowego.

Valmont oferuje szeroki wachlarz produktów, począwszy od serum, a kończąc na kremie do oczu. Produkty flagowe firmy to: krem Contour, maseczka kojąca Renewing Pack, serum Bio-Cellular, krem Regenera I, linia kosmetyków AWF (kuracje przeciwzmarszczkowe) oraz perełka wśród wszystkich kosmetyków Valmont – Elixir des Glaciers.

Pielęgnacja kosmetykami Babor

BABOR to niemiecki lider w branży kosmetycznej, który od ponad 60 lat konsekwentnie zmierza ku innowacyjnym rozwiązaniom pozostając pionierem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji.

Naukowcy z Działu Badań i Rozwoju firmy zgłębiają tajemnice natury i wykorzystują je w skutecznych kosmetykach, których jakość stanowi doskonałą synergię świata przyrody i nauki. Zarówno produkty jak i metody pielęgnacyjne BABOR gwarantują najwyższy poziom zaawansowania i skuteczności w trosce o zdrową, zadbaną i piękną skórę. Znakomita większość substancji czynnych stosowanych w kosmetykach jest pochodzenia roślinnego. Składniki często pozyskiwane są z kontrolowanych upraw biologicznych. Każdy produkt konsekwentnie realizuje założenia luksusowej pielęgnacji i troski o zdrowy i naturalny wygląd.

Kosmetyki BABOR są wielokrotnymi laureatami prestiżowych, międzynarodowych konkursów branży kosmetycznej. Przeznaczone są do pielęgnacji różnych typów skóry twarzy: wrażliwa, sucha, tłusta, zmęczona, zanieczyszczona, młoda oraz do pielęgnacji ciała, dłoni i stóp.